۱۳۹۰ بهمن ۲۵, سه‌شنبه

خبری که گم شد:چرا نمایندگان به کلیات طرحی درباره ممنوعیت افراد دارای تابعیت دوگانه رای ندادند!

خبر این بود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کلیات طرحی درباره ممنوعیت افراد دارای تابعیت دوگانه از تصدی پست‌های مهم اطلاعاتی و امنیتی و اقتصادی رای ندادند. نمایندگان در جلسه علنی روز چهارشنبه 28 دی ماه مجلس شورای اسلامی با 56 رأی موافق، 66 رأی مخالف و 27 رأی ممتنع از 195 نماینده حاضر در جلسه، با کلیات این طرح دو فوریتی 82 مخالفت کردند.
اما پشت خبر خیلی چیزها بود: تنها مرتضا آقا تهرانی نبود که گران کارد داشت. خیلی های دیگر حتا در همان مجلس  تابعیت دوگانه داشتند تا این طرح با آبروریزی از دستور خارج شود.تا کنون تصور این بود که: از بین افراد شناخته شده محسن رضایی و لاریجانی ها از طریق فرزندان شان اقامت  امریکا و انگلیس را دارند و برای اطرافیان احمدی نژاد هم از طریقه مشایی تقاضای گرین کارد امریکا شده است. اما با این وحشت  نمایندگان مجلس از تصویب  طرح علیه تابعیت دوگانه حالا به نظر می رسد افراد بیشتری این شرایط را دارا باشند.
حالا خبرجالب تری به گوش  می رسد: نمایندگان به همراه اعضای  مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفارت خانه های اروپاییدر تهران  برای خود و خانواده شان به دنبال ویزا هستند. البته تا کنون سفرای خارجی از دادن ویزا به دلیل نبود دعوتنامه سر باز زده اند اما تا کجا بتوانند مقاومت کنند خدا عالم است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر