۱۳۸۹ اردیبهشت ۳, جمعه

افتضاح جدید دولت کودتا: دیدار با متقلب‌‌ترین دیکتاتور زنده قرن!

کارنامه درخشان دولت کودتا با دیدار از رابرت موگابه تکمیل شد. چه کسی باور می‌کرد هیاتی که با تقلب و دروغ نام مقدس ایران را برخود گذاشته، روزی از سر خواری و ذلت در جهان مجبور از دیدار کشوری شود که رئیس جمهورش مایه ننگ هر افریقایی است. رابرت موگابه که از نظر تقلب گسترده در انتخابات، تنها در جهان  با احمدی‌نژاد و کرزای برابری می کند، از دیدن احمدی نژاد شادمان شد. موگابه که تورم را به چندهزار درصد در کشورش رسانده بود،به‌دلیل تقلب در انتخابات، از جانب اکثر کشورهای جهان بایکوت شد و مجبور به پذیرش رقیبش به‌عنوان نخست‌وزیر شد. موگابه از منفورترین  چهره‌های مستبد جهان است که کمتر کسی حاضر به ملاقات با اوست. حالا کار رئیس دولت کودتا به جایی کشیده شده که با افتخار از سندهایس همکاری امضا شده با موگابه می‌گوید و او را در آغوش می‌کشد!
نمی‌شود باور کرد کشوری که رئیس جمهورش با پارادایم "گفتگوی تمدن‌ها" سازمان ملل و همه دنیا را به تحسین واداشت، با یک کودتا کارش به جایی کشیده شده باشد که رئیس دولت اشغالگرش هم‌پای رابرت موگابه حرکت کند و با این دیکتاتور پیر که به متقلب ترین دیکتاتور زنده قرن مشهور است، دمخور شود. احمدی نژاد البته درس‌های بزرگی از این دیکتاتور گرفته است: موگابه هم مثل چاوز به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر است و هرگز از قدرت ناشی از کشتار و خونریزی سیر نمی شود.
احمدی‌نژاد و دولت غیرقانونیش بعد از اخراج از اروپا از سر بی‌خانمانی کارش به دیدار از زیمباوه و اوگاندا رسیده. خوشبختیم که از خیروبرکت جنبش سبز حساب ملت از این دولت سخیف و حقیر جداست، وگرنه نمی‌دانستیم با اینهمه شرمندگی چه کنیم.  

۱ نظر:

  1. Well, who do you think would be willing to meet with Ahmadinejad except crooks and criminals just like himself. Also, this is the reason why those who are in the regime would fight tooth and nail to the bitter end as they have nowhere to go. Nobody wants them. But it should not come as a surprise as no decent country would want to do anything with savages and criminals.

    پاسخحذف